Бесплатная доставка от 1000 грн
КАТЕГОРИИ

Black Friday

Категории

Грандіозний Розпродаж

Не дивлячись на те, що Black Friday є традиційною розвагою американців, розпродажі влаштовують у різних країнах. Сьогодні – це частина світової маркетингової культури. В Україні Чорна П’ятниця успішно практикується вже не один рік підряд, набуваючи все більше послідовників.


Чому саме "Чорна" П’ятниця?

Цей термін увійшов до вжитку відносно недавно – у 1966 році, хоча сама традиція розпродажів після Дня Подяки достатньо стародавня. Існує декілька версій, звідки з’явилась назва, але усі вони підкреслюють дивовижний масштаб. Одна з них пов’язана з тим, що здавна бухгалтери вели облік витрат червоною ручкою, а доходів – чорною. Оскільки цей розпродаж приносив нечуваний зріст продажів, використовувалась лише чорна ручка, тому цьому дню дали відповідну назву.

Найпопулярніша версія розповідає про те, що одного разу торгові точки значно знизили ціни, заманюючи клієнтів. Це призвело до хаосу, катастрофічного транспортного колапсу та навіть до насилля і нещасних випадків. Описуючи цей безлад, люди назвали цю п’ятницю «чорною» і назва так і закріпилась. Не дивлячись на цю моторошну версію, сам день зовсім не відповідає цьому настрою, навпаки у наш час це один з найвеселіших днів у році.


Коли відбувається розпродаж?

Чорна П’ятниця відбудеться в Україні 29 листопада, по традиції це п’ятниця, що йде за Днем Подяки у США.

Вже в 00:00 на нашому сайті активуються знижки абсолютно на усі товари і Ви зможете поринути у світ вигідного шоппінгу!