Безкоштовна доставка від 600 грн
КАТЕГОРІЇ

Про нас

Заснований у березні 2018 року, наш магазин призваний допомагати людям, які мають труднощі з вибором подарунків для себе і близьких людей.

Протягом нашої діяльності виділилась одна головна тема - ми стали магазином стильних шкарпеток. Та не звичайним магазином, а тим, який зібрав у собі найкращі українськи бренди. Ми стрімко прямуємо до того, щоб стати найкращим магазином шкарпеток в Україні.


Наша велика місія - покращити якість життя в Україні, створюючи дуже круті продукти Західної якості та об'єднувати найкращих українських виробників.


Чим ми кращі за інших?

  •  Якщо вам подобаються шкарпетки різних брендів - вам не потрібно тричі платити за доставку з трьох різних магазинів, усі ці шкарпетки є у нас
  •  Якщо замовлення здійснене до 16:00 (в суботу та неділю до 13:00), відправляємо в той же день, тож в більшість міст замовлення прийде вже на наступний день (за умови наявності кожного товару на складі, деякі товари можуть бути тільки в магазині, тож буде затримка відправлення на 1 день)
  •  100% шкарпеток за ціною брендів, ми не робимо свою зайву накрутку, на відміну від більшості магазинів шкарпеток
  •  Ми слідкуємо за трендами і тісно спілкуємося із виробниками, тож нові моделі в нас з'являються в продажу іноді швидше ніж у самого виробника!
  •  Якщо виникає будь-яка проблема, вона негайно вирішується нашими чудовими менеджерами на користь клієнта
  •  Ми будуємо магазин разом із вами, кожне ваше зауваження та побажання не залишається без уваги

Власниками магазину є двоє молодих киян, наші контакти:

instagram.com/miroshnich.m/

Мірошниченко Михайло

instagram.com/chechuha.a/ 

Чечуга Артем